DOĞRUDAN REFERANSLARIMIZDAN BAZILARI

TÜRKİYE VAGON SANAYİ AŞ (SAKARYA)
HYUNDAİ EUROTEM (SAKARYA)
SAKARYA VAGON SANAYİ AŞ (SAKARYA)
RC MÜHENDİSLİK İMALAT SANAYİ LTD ŞTİ (SAKARYA)
YAZKAR KLİMA SOĞUTMA SİSTEMLERİ AŞ (SAKARYA)
SAFKAR KLİMA SOĞUTMA AŞ (İZMİR)
ÖZBİR VAGON SANAYİ LTD ŞTİ (SAKARYA)
DİMSA DEMİR ÇELİK SANAYİ LTD STİ (SAKARYA)
YÜCESAN VAGON SANAYİ AŞ (SAKARYA)
DEMİRELLER RAYLI TAŞITLAR LTD ŞTİ (SAKARYA)
AK ÇELİK VAGON SANAYİ LTD ŞTİ (SAKARYA)
HİLKAR ELEKTRİK SANAYİ LTD ŞTİ (SAKARYA)
İNOTRA RAYLI TAŞITLAR SANAYİ LTD ŞTİ (SAKARYA)
VEP TEKNİK (SAKARYA)
ORAES (SAKARYA)
BOLU BELEDİYESİ (VAGON CAFE PROJESİ) (BOLU)

PROJE VE ÇÖZÜM ORTAKLARIMIZ

İSTANBUL TEKNİK BOYA (TEKNOMARİN) (İSTANBUL)
BSF TEKNİK ZIMPARA (İSTANBUL)
TELAS LASTİK (İSTANBUL)
MONDO KAUÇUK ZEMİN KAPLAMA (İSTANBUL)
HASEL TEKNİK AHŞAP (DÜZCE)

TAMAMLANAN İŞLERDEN BAZILARI

HYUNDAI EUROTEM
Eurotem Firmasının Sakaryada bulunan yerleşkesinde yapılan raylı taşıtların tüm folyo giydirme, dual-lock, cam güvenlik filmi uygulama, etiketleme, final temizlik ve yardımcı işleri.

BDZ (BULGARİSTAN YOLCU VAGONLARI) PROJESİ
Bulgaristan Demiryollarına Tuvasaş bünyesinde yapılan yolcu vagonlarının kumlama, boya öncesi yüzey hazırlama, mastikleme, astar ve son kat boya işleri. Ses ve ısı izolasyonu uygulama işleri. Taban ahşabı ve taban muşamba serme işçiliği, boji astar ve son kat boya işleri. Final temizlik işleri.

MARMARAY (EMU) PROJESİ
Bu proje kapsamında araçların alt izolasyon (ses), araç içi izolasyon (bitüm) ve cam yünü uygulama işleri, taban sacı ve taban muşamba işçiliği, kapı dual-lock işçiliği, taban sacı düzeltme ve macun uygulama işleri, color belt (dış folyo ) uygulama işleri, etiketleme işleri, cam güvenlik filmi uygulama işleri, final temizlik işleri taahhüdümüz altında gerçekleştirilmiştir.

DMU PROJESİ (DİZEL SETLİ YOLCU VAGONLARI)
Bu proje dahilinde şasi düzeltme, komple araç kaynak kaporta işlemleri, kumlama yüzey temizliği, astarlama, macunlama işleri, astar ve son kat işleri, şaşi izolasyon, ısı izolasyon işleri, taban ahşabı ve muşambası uygulama işleri tamamlanmış ve rutin bakımları devam etmektedir.

İZBAN PROJESİ
Kaporta, kaynak, taşlama, kumlama-boya öncesi yüzey hazırlama, macunlama, izalosyon, mastikleme, son kat boya işlemleri, folyo giydirme, final temizlik işleri taahhüdümüz altında tamamlanmıştır.

KATANER YOL BAKIM ARAÇLARI (HAYDARPAŞA)
Haydarpaşa Bakım Şefliğine ait kataner yol bakım araçlarının komple bakım işi kapsamında araçların kumlama yüzey hazırlama, macunlama, astar ve son kat boya işlemleri taahhüdümüz altında gerçekleştirilmiştir.
LOHR TREYLER VE OTOMOBİL TAŞIMA EKİPMANLARI
Lohr Firmasının otomobil taşıma ekipmanlarının kumlama-boya öncesi yüzey hazırlama, macunlama, mastik uygulama, astar ve son kat uygulama işlemleri rutin olarak devam etmektedir.

14000’LİK ELEKTİRKLİ SETLER
TCDD envanterinde bulunan ve hali hazırda bakım onarımları rutin olarak devam eden 14000’lik elektrik setli araçların modernizasyonu kapsamında kaporta kaynak işçiliği, kumlama ve yüzey hazırlama işleri, macunlama, astar ve son kat boya işleri devam eden işler kapsamındadır.

BOLU BELEDİYESİ
Bolu belediyesinin TCDD ile yapmış olduğu protokol kapsamında alınan 1 adet lokomotif ve 2 adet yemekli vagonun Bolu Karacabey parkındaki yerleşkede restoran ve kafeye dönüştürülmesi işi. Bu proje kapsamında araçlar aslı ve orijinaline uygun şekilde hassas kumlama yüzey hazırlığı, macunlama astar son kat boya iç giydirme paneller, elektrik, ısıtma soğutma sistemleri, iç mimari dizayn, ray döşeme ve görsel ışıklandırma işlemleri firmamız uhdesinde yapılmıştır.

HİLKAR ELEKTİRİK
Sakarya OSB de bulunan Hilkar Elektrik firmasının yurt içi yurt dışı projelerinde kullanılan panolarının yüzey hazırlığı ve astar ve son kat boya işlemleri.

SAFKAR KLİMA SOĞUTMA SİSTEMLERİ
Merkezi İzmir Çiğlide bulunan Safkar Firmasının çeken çekilen tüm raylı taşıtlar projelerinde klima gövdelerinin boya öncesi yüzey hazırlığı, mastikleme, macunlama, astar ve son kat boya işlemleri.

YAZKAR KLİMA VE SOĞUTMA SİSTEMLERİ
Merkezi Sakarya Arifiyede bulunan Yazkar Firmasının raylı taşıtlarda kullanılan klima gövde ve diğer komponentlerinin yüzey hazırlığı, macunlama, mastikleme, astar ve son kat boya işlemleri.

DİMSA DEMİR ÇELİK SANAYİ
Raylı taşıtlarda kullanılan muhtelif makine, parça ve ekipmaların boya öncesi yüzey hazırlığı, macun ve mastikleme, astar ve son kat boya işlemleri, araçların iç giydirme tavan ve yan duvar panellerinin komple boya işlemleri.

İNOTRA RAYLI ARAÇ SİSTEMLERİ
Raylı taşıtların şasi bağlantı elemanları, boji ve boji montaj ekipmanlarının astar ve son kat boya işlemleri.

ORAES RAYLI ARAÇLAR EKİPMANLARI
Raylı araçlarda kullanılan iç giydirme panellerinin muhtelif parçalarının boya öncesi yüzey hazırlığı ve astar – son kat boya işlemleri.

VEP TEKNİK
Başak Traktör ve Türk Traktör fabrikalarına yapmış oldukları montaj ekipmanlarının boya öncesi yüzey hazırlığı ve astar-son kat boya işlemleri.

Referanslarımız bunlarla sınırlı olmayıp sektörün öncü firmalarının çözümü olma hedefimiz, her geçen gün yerini bulmaktadır.