Şirket Profili

adaray-boya-sakarya1960 SAKARYA doğumlu olan Sn. İsmet Ergezen ilk ve ortaokul ve lise öğrenimini Sakarya’da, üniversite eğitimini Konya Selçuk Üniversitesi Kimya Mühendisliği bölümünde tamamlamıştır.

Meslek hayatına Adapazarı Belediyesi ’nde sonrasında Sakarya Nişkos Fabrikası ‘nda, son olarak TUVASAŞ – Türkiye Vagon Sanayi AŞ ’de çeşitli kademe ve mertebelerde tamamlamış olup edinmiş olduğu bilgi birikimi ve mesleki tecrübeyi kendi firması altında özel sektörde devam etme yolunu tercih etmiştir.

Özel sektörde özellikle raylı taşıtlar sektöründe birçok firmaya danışmanlık ile başlayan firmamız artan talep ve görülen lüzum üzerine imalata yönelmiş olup sektörün öncü firmalarına imalat ve onarım alanlarında hizmet vermiş, vermeye de devam etmektedir.

2015 yılı içerisinde faaliyetlerini raylı taşıtların bakım onarımı alanında devam ettiren Ada-Ray Ltd. Şti. ile güç birliği yaparak faaliyetlerini ortak yürütme kararı almış olup bu birliktelikten doğan güç ile faaliyetlerine kararlılıkla devam etmektedir.


Vizyon & Misyon

Alanında uzman ve deneyimli kadromuzla talepleriniz doğrultusunda hazırlanan siparişleriniz, taahhüt edilen sürede ve taahhüt edilen nitelikte sizlere teslim edilir. Tüm işlerimizde kaliteli malzeme ve kaliteli işçilik önceliğimiz olup uzun ömürlü, estetik boyama işlerini en kısa sürede teslim etmeye çalışıyoruz.

Firmamız teknolojik yenilik ve gelişmeleri takip ederek uzun yıllara dayanan tecrübesini yeniliğe açık yapısı ile bütünleştirmektedir.

Hedefimiz müşterilerin öncelikli ve daimi tercihi olmaktır.

Öncelikle raylı taşıtlar sektöründe hizmet veren firmamız artan ve gelişen talep üzerine her türlü sanayi ve otomotiv grubunun endüstriyel boya ihtiyacını en yüksek kalite standartları gereğince gerçekleştirmeyi hedeflemektedir.


Neden Biz?

Firmamızın raylı taşıtlar alanında çeken çekilen her tür ve cins araçların bakım-onarım, kaporta-kaynak, şasi düzeltme, taşlama, izolasyon-mastikleme, yüzey hazırlama, astarlama, son kat boya, pasta polish işlemleri başta olmak üzere yardımcı işler noktasında da çalışmaları eğitim ve sertifikasyonu olan ve rutin eğitimleri sektör bazında süren tecrübeli ve uzman kadrosu ile devam etmektedir.

Firma bünyesinde çalışan kadromuzun en önemli ve diğer firmalardan ayrılan özelliğimiz raylı taşıtlar alanındaki mesleki tecrübe ve uzun yıllardır birlikte çalışıyor olmamızdır.

İş güvenliği ve İşçi sağlığı noktasında kanun nezdinde belirlenen tüm normlar tam ve eksiksiz olarak yerine getirilmektedir. Aynı hassasiyet maaş, SSK prim ödemeleri, tahakkuk eden vergi vb. ödemelerde zamanında ve eksiksiz olarak yapıldığından referans ve çözüm ortaklarımız tarafından tercih sebebi olmamızın bir göstergesidir.


Kalite Belgelerimiz

      

Müşterilerimizin memnuniyetini sağlayabilmek için uluslararası standartlarda hizmet vermekteyiz.
Bu kapsamda ISO9001 – ISO14001 ve ISO45001 Standartlarına uygunluk belgelerine sahibiz.
Kaliteyi bir ahlak meselesi yaparak Kalite Politikamızı titizlikle uygulamaktayız.